THEMIS, яка поставляє наземні безпілотники для ЗСУ, розширює виробничі потужності в 5 разів

Milrem Robotics, компанія, що спеціалізується на розробці роботизованих і автономних систем, оголосила про відкриття нового підприємства в Таллінні, яке збільшить виробничі потужності в п’ять разів. Це розширення дозволить щорічно виробляти 500 одиниць безпілотного наземного транспортного засобу (UGV) THEMIS, який використовується у 18 країнах, у тому числі вісьмох членах НАТО.

Підпишись на нас:

Збільшення виробничих потужностей є відповіддю на зростаючий попит на інтелектуальні роботизовані рішення. THEMIS бере участь у військових операціях, у тому числі на підтримку ЗСУ.

Про розвиток підприємтсва

Кулдар Версі, генеральний директор Milrem Robotics, заявив, що нове підприємство покращує здатність компанії виконувати великі замовлення. Він також зазначив, що збільшення використання наземних безпілотників в Україні свідчить про важливість цих технологій у сучасних військових конфліктах.

Компанія також розширює свої потужності для створення прототипів, щоб прискорити розробку нових продуктів, і додала 1000 квадратних метрів офісних приміщень для підтримки свого зростання. На відміну від інших технологічних компаній, які скоротили свою робочу силу в 2023 році, Milrem Robotics продовжує розширюватись і планує найняти 100 нових співробітників у Європі.

Також очікується, що розширення створить непрямі робочі місця серед високотехнологічних партнерів і сприятиме розвитку місцевої економіки. Кусті Салм, постійний секретар Міністерства оборони Естонії, наголосив на позитивному впливі розширення на національну безпеку та економіку. Він заявив, що Milrem Robotics демонструє здатність оборонної промисловості Естонії розвиватися та конкурувати на міжнародному рівні, таким чином сприяючи економічному розвитку та національній обороні.

Про безпілотники THEMIS

THEMIS (Гусенична гібридна модульна піхотна система) UGV, розроблена естонською оборонною компанією MILREM, є значним прогресом у технологіях безпілотних наземних транспортних засобів. Ця універсальна платформа розроблена для підтримки широкого спектру військових операцій, пропонуючи модульність, надійність і розширені можливості, які роблять її цінним активом на сучасному полі бою.

THeMIS UGV — це багатоцільова платформа, яку можна адаптувати для різних місій, включаючи матеріально-технічне забезпечення, розвідку, спостереження та ведення прямих бойових дій. Його модульна конструкція дозволяє інтегрувати різні корисні навантаження та системи, завдяки чому його можна налаштувати відповідно до конкретних експлуатаційних вимог. Автомобіль побудований на гусеничному шасі, що забезпечує чудову мобільність на різноманітних місцевостях, від міських середовищ до нерівних ландшафтів.

Однією з видатних особливостей THEMIS є його модульність. Транспортний засіб може вміщувати взаємозамінні корисні вантажі, які можна легко замінити залежно від місії. Це включає системи для дистанційних станцій озброєння, засобів перешкод і датчиків для ведення спостереження та розвідки (ISR). Ця гнучкість гарантує, що THeMIS можна швидко переконфігурувати для задоволення мінливих потреб на полі бою, підвищуючи його корисність і ефективність роботи.

THeMIS оснащено гібридною дизель-електричною силовою установкою, яка забезпечує значний робочий діапазон і дозволяє безшумно рухатися в електричному режимі, що є важливою особливістю для стелс-операцій. Його міцна конструкція включає низький центр ваги, що забезпечує стабільність навіть на складних місцевостях і під час транспортування важких вантажів. Гусенична система транспортного засобу підвищує його мобільність, дозволяючи \долати складні умови, з якими можуть стикатися колісні транспортні засоби.

Що стосується автономності, то THEMIS пропонує кілька рівнів керування, від прямого дистанційного керування до напівавтономного та повністю автономного режимів. Сучасні датчики та навігаційні системи дозволяють UGV виконувати складні завдання з мінімальним втручанням людини. Наприклад, він може слідувати заздалегідь визначеним маршрутам, уникати перешкод і навіть координувати дії з іншими підрозділами на полі бою.

THEMIS також має передові системи зв’язку, які легко інтегруються з іншими військовими платформами та командними структурами. Ця сумісність має вирішальне значення для сучасної мережево-центричної війни, де обмін даними в реальному часі та координація можуть значно підвищити оперативну ефективність

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: