ГоловнаДВЗКупити номерний знак онлайн тепер можливо: нова реформа МВС

Купити номерний знак онлайн тепер можливо: нова реформа МВС

Автоматизація послуг в Україні набуває обертів. Українців повідомили, що невдовзі на одну мобільну послугу стане більше. Вже через 3 місяці почне свою роботу сервіс, що надасть можливість замовляти номерні знаки на авто онлайн. Ця послуга буде доступна і для безкоштовних, і для платних знаків.

В Міністерства внутрішніх справ повідомили, що 3 червня 2023 року українські водії можуть замовити нові номерні знаки не приходячи до центрів, а зробивши декілька простих рухів. Функція буде реалізовуватися не лише для придбання, а й резервування бажаних знаків для автомобілів. Сплатити за послугу водії можуть також онлайн на порталі сервісного центру МВС.

Закріпити номерний знак водій може в найближчому зручному сервісному центру МВС протягом 10 діб. Також нова послуга надає водіям можливість завчасно записуватися на прийом, що скоротить час стояння в чергах та зробить процес оформлення менш стресостійким.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: