ГоловнаДВЗНа яких АЗС краще не заправлятися: де продають “бодягу”

На яких АЗС краще не заправлятися: де продають “бодягу”

Шахраї завжди шукають шляхи для наживи. Найбільш прикрим для водіїв є підробка пального. Але, на щастя, підробленого пального на українських АЗС стає менше. Найбільш легким для підробки є бензин А-95 і, за словами експертів, найбільше його на АЗС ANP і АВІАС. Про це стало відомо завдяки аналізу Інституту споживчих експертиз.

Інститут споживчих експертиз зазначає, що це не єдині АЗС, що  не відповідають нормам профільного ГОСТу.

До нечесних АЗС відносяться:

  • 24/7 на Дніпропетровщині. В черговій пробі пального з даної заправки октанове число склало показник нижче норми. Це є чіткою вказівкою на те, що паливо підроблене;
  • Паливо на АЗС KRAFT містить підвищений вміст сірки у 35 разів;
  • DNIPRO OIL GROUP містить підвищений вміст сірки у 70 разів.


На яких АЗС краще не заправлятися: де продають “бодягу”

Також згідно аналізу стало відомом, що об’ємна частка отруйного бензолу бензинах  мереж KRAFT та DNIPRO OIL GROUP значно перевищує дозу:

  • KRAFT перевищення в 4 рази;
  • DNIPRO OIL GROUP перевищення в 7 раз.

Як зазначається в  Інституті споживчих експертиз таке з’єднання утворює нагар та провокує перегрів двигуна. Також вихлопи від такого бензину дуже небезпечні для водія та пішохода. 

Експерти констатували, що зараз “бояги” стало менше. Найбільшу частину кустарних виробництв знищили ворожі ракети весною 2022 року.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: