Штраф 25 000 грн за проїзд заповідною зоною: уряд схвалив новий законопроєкт

Підпишись на нас:

Уряд схвалив законопроєкт №11024, котрий збільшує розмір штрафу для водіїв, що будуть порушувати правила використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Про це повідомило Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Подробиці

Вперше про зміни стало відомо 19 лютого 2024 року, адже саме тоді було зареєстровано даний законопроєкт. За рішучими змінами в даній сфері стояв Комітет з питань екологічної політики та природокористування.

Екологи та природознавці акцентують увагу на тому, що використання транспортних засобів на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду негативно впливають на флору та фауну. Найважливіше, що вихлопи та інші супроводжуючі фактори можуть негативно вплинути на рослини та тварин, що занесені до Червоної книги.

Саме тому цим законопроєктом уряд хоче заборонити проїзд транспортних засобів по заповідним районам, крім доріг загального користування, вулиць та доріг населених пунктів, автошляхів на приватних територіях.

Водіїв, що будуть порушувати дану заборону очікує покарання у розмірі від 8500 до 17 000 грн для фізичних осіб, а для юридичних осіб – від 17 000 до 25 000 грн.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Наш уряд тільки і може що штрафи виписувать, майно конфісковувать.Поліцейська держава.Що не новий закон то штрафи, конфіскація і з високої гори їм на Конституцію яка це забороняє.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: