Майже 100 Бредлі доставили армії США в Польщі і Литві: готові до швидкого розгортання

Підпишись на нас:

Солдати з бойової групи 1-ї бронетанкової бригади 1-ї кавалерійської дивізії нещодавно отримали майже 100 бойових машин Bradley від Батальйону польової підтримки армії Польщі.

Це відбулося у двох місцях Польщі та одному в Литві, між 20 та 31 травня 2024 року.

Bradleys, отримані з робочого майданчика Coleman Army Prepositioned Stocks-2 (APS-2) 405-ї армійської бригади польової підтримки в Мангеймі, включають бойові машини піхоти M2A3 і кавалерійські бойові машини M3A3. Хоча обидва варіанти схожі, кавалерійська версія розроблена для розміщення двох розвідників і додаткових боєприпасів і засобів зв’язку.

1-ша кавалерійська дивізія, зараз розгорнута в Європі протягом дев’яти місяців для підтримки операцій армії США в Європі та Африці. Після повернення до Форт-Кавазос, штат Техас, наступного року вони повинні отримати новітні M2A4 Bradley. Це тимчасове забезпечення «Бредлі» AFSBn-Польща узгоджується з поточним планом модернізації армії.

Підтримка з боку AFSBn-Польща має вирішальне значення, про що свідчить нещодавнє вилучення батальйоном майже 120 бойових машин Bradley з бойової групи 2-ї бронетанкової бригади 1-ї кавалерійської дивізії. Ці зусилля були частиною процесу розміщення техніки бригади після дев’ятимісячної європейської ротації.

«Кожного тижня я беру участь у нарадах щодо оперативного планування модернізації Бредлі, щоб переконатися, що я розумію свою роль і кінцевий стан армії щодо оснащення бойових груп бронетанкових бригад найсучаснішою зброєю», — сказав майор Стівен Во, офіцер з питань підтримки AFSBn-Польща. «За останній рік я дізнався про Бредлі більше, ніж за попередні 13 років служби в армії. Усвідомлення того, що я брав участь у цій стратегії, було винагородою».

Випуск цих Бредлі вимагав чималих зусиль від усієї команди.

«Ми працювали багато годин, 6-7 днів на тиждень, щоб підготувати вихід цих Бредлі», — сказав Во. «Солдати сказали, що це найкращі Бредлі, які вони коли-небудь використовували».

У рамках ініціативи 405-го AFSB щодо регіонального вирівнювання та трансформації, AFSBn-Poland незабаром переведе всі свої ресурси з Мангейма до Повідза, Польща, де розташований новий комплекс довгострокового зберігання та обслуговування обладнання (LTESM-C). Після цього батальйон армійської польової підтримки Німеччини прийме командування робочим майданчиком Coleman APS-2, а також збереже командування робочим майданчиком Dülmen APS-2.

Програма APS-2 надає готові до розгортання пакети проектування потужності, зменшуючи потреби в обладнанні від базових станцій розгортання сил. Такі майданчики, як Coleman, Dülmen і LTESM-C у Польщі, допомагають скоротити терміни розгортання, підвищити можливості стримування та надати додаткову бойову потужність для операцій у надзвичайних ситуаціях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: