ГоловнаЕлектроLamborghini готується до повної електрифікації

Lamborghini готується до повної електрифікації

Зміни очікують на Lamborghini, легендарний кросовер Urus планують замінити на електричну модель вже через 6 років. Стефан Вінкельманн, генеральний директор Lamborghini, зробив гучну заяву щодо зміни вектору діяльності компанії на часткову або повну електрифікацію до 2025 року. Новинка від Lamborghini отримає 1015-сильну силову гібридну установку.

Lamborghini готуються до повної електрифікаціїНайпопулярніший кросовер Urus також пройде електрифікацію. Модель стане надпотужним гібридом бренду. Стефан Вінкельманн також анонсував появу нового електрокару у 2028 році. Є інформація про те, що зміни очікують на суперкар Huracan, що буде підсилений електромотором.

Lamborghini готуються до повної електрифікації

Генеральний директор Lamborghini акцентував увагу на тому, що це допоможе компанії досягти мети по скороченню викидів. За словами Стефана Вінкельманна зміна кросоверу Urus та суперкару Huracan допоможуть зменшити шкідливі викиди в атмосферу приблизно на 80%.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: