Нідерланди поставлять Україні додаткові радіолокаційні і пускові установки ППО Patriot

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте 11 червня 2024 року оголосив у своєму акаунті X, що Нідерланди продовжуватимуть підтримувати посилення можливостей протиповітряної оборони України, поставивши радар Patriot AN/MPQ-53/65 і три додаткові ракетні установки. Цей крок є частиною більш широких зусиль з доставки повної батареї Patriot в Україну. Однак Нідерланди закликають міжнародних партнерів внести додаткові критичні компоненти, включаючи станцію керування, групу антенних щогл і електростанцію для завершення системи.

Підпишись на нас:

У квітні 2023 року Нідерланди поставили в Україну дві пускові установки Patriot і ракети для ЗРК Patriot . До цього, у листопаді 2022 року, Нідерланди надали 12 AIM-120 AMRAAM для системи ППО NASAMS II.

Постійна підтримка уряду Нідерландів розглядається як важлива частина колективних зусиль НАТО щодо посилення оборонних можливостей України проти загроз з повітря. Очікується, що поставка радара та пускових установок значно покращить здатність України виявляти та перехоплювати ракети та літаки.

Заклик прем’єр-міністра Рютте до подальшої міжнародної співпраці підкреслює необхідність скоординованого підходу до оборонної підтримки України. Оскільки ситуація у Східній Європі залишається нестабільною, внески членів НАТО та союзників вважаються життєво важливими для підтримки стабільності та безпеки в регіоні.

Радар AN/MPQ-53/65 є критично важливим компонентом ракетної системи Patriot, відомий своєю високою точністю та здатністю відстежувати декілька цілей одночасно. У поєднанні з пусковими установками та іншими необхідними компонентами він утворює комплексну систему ППО, здатну перехоплювати балістичні ракети, крилаті ракети та сучасні літаки.

Постійна військова підтримка України Нідерландами є частиною ширшої стратегії західних країн щодо зміцнення оборони України у відповідь на посилення загроз. Система «Патріот» з її розширеними можливостями є суттєвим оновленням системи протиповітряної оборони України, забезпечуючи надійний щит від різноманітних повітряних загроз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: