ГоловнаПорадиНародні прикмети: які цифри на номерних знаках принесуть невдачу в дорозі

Народні прикмети: які цифри на номерних знаках принесуть невдачу в дорозі

Водії мають і вірять в свої власні прикмети. Цікавою традицією є вибір щасливої цифри на номерному знаку.

Нещасливі числа

Згідно повір’ям, до нещасливих номерних знаків відносяться цифри шість, дев’ять та тринадцять. Деякі водії вірять, що ці числа несуть невдачу. Шість – асоціюється з дияволом. Щоправда, деякі водії мріють отримати номерний знак з трьома шістками, але більшість вважають, що це число принесе біду. Девять – є тією ж шісткою, проте навпаки. Саме тому більшість водіїв оминають це число. Тринадцять – це число звіра або чортова дюжина. Говорять, що ця комбінація цифр наділена руйнівною енергетикою та пов’язана з дияволом. Тому водіям рекомендують уникати цих цифр на своєму номерному знаку.

Щасливі числа

Більшість водіїв вважають щасливими цифри п’ять, сім і вісім. П’ятірка є тотожною чомусь хорошому. Сімка асоціюється з щастям, адже в Біблії йдеться про створення Землі саме за 7 днів. Вісімка є знаком нескінченності та вважається знаком переможця.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: