Названі 8 автомобілів з проблемними двигунами, які продаються в Україні

Підпишись на нас:

Надійність силового агрегату часом є однією з головних якостей, на яку роблять акцент покупці того чи іншого автомобіля. Втім, навіть серед іменитих марок безпроблемними моторами мають далеко не всі моделі. Розкрити список найненадійніших автомобілів з точки зору роботи їх двигунів вдалося аналітикам «Consumer Reports», а ми відібрали серед них ті, які можна купити в Україні.

Подробиці

Головним критерієм при формуванні цього антирейтингу була статистика з прогорання прокладки головки блоку циліндрів. Виправлення цієї несправності, як пишуть американські журналісти, обходиться для автовласників, які зіткнулися з такою проблемою, у кругленьку суму.

З’ясувалося, що одними з найпримхливіших моторів є двигуни Subaru, причому відразу на 3-х моделях – Impreza (зразка 2006-2008), Outback і Forester (2001-2009). Прогорання прокладки ГБЦ на таких автомобілях найчастіше фіксувалося на пробігах від 150 до 260 тисяч кілометрів.

Висока вартість ремонту двигуна у випадку з цими моделями обумовлена тим, що ці «Субару» оснащені двигунами з двома головками блоку циліндрів і, відповідно, двома прокладками.

Відразу за Subaru в цьому анти-ТОПі розмістилися автомобілі компанії BMW. Зокрема BMW 3-Series (2006-2007) та BMW X5. У першої прокладки ГБЦ прогорають ближче до 150-220 тисяч кілометрів, а другого набагато раніше – на позначках 100-110 тисяч кілометрів.

Від аналогічної проблеми страждають також моделі: Chevrolet Cruze, MINI Cooper (2008-2010 роки) та Infiniti M.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: