ГоловнаДВЗНазвані 5 автомобілів з витратою палива до 5 літрів на 100 км

Названі 5 автомобілів з витратою палива до 5 літрів на 100 км

Паливна економічність автомобіля один із головних факторів, що впливає на вартість його утримання. З’ясувати, які сучасні машини здатні похвалитися найменшою витратою палива, вирішили журналісти британського видання «What Car?». У своєму рейтингу вони враховували результати тестів у реальних умовах.

Подробиці

Як відомо, автовиробники часом сильно занижують реальну витрату пального своїх моделей у паспортних даних, проте іноді трапляється і зворотна картина. У деяких випадках з’ясовується, що машини споживають набагато менше бензину або дизеля, ніж заявлено “на папері”.

Проведені випробування одержали назву True MPG. В рамках них тестувальники намагалися їздити найпопулярнішими сучасними автомобілями (віком до 5 років) максимально економічно.

Toyota Yaris Cross Hybrid

Toyota Yaris Cross Hybrid

Цей японський «роздутий» хетчбек виявився економічним сучасним авто з витратою палива в 3,91-літра на 100 кілометрів.

Toyota Yaris Hybrid

Toyota Yaris Hybrid

Компактна 5-дверка з «Країни Сонця, що сходить» виявилася трохи менш паливно-ефективною, ніж її родич із збільшеним кліренсом і пластиковим обважуванням по нижній кромці кузова. Витрата палива – 3,92 літра на 100 км.

Suzuki Ignis K12D 1.2 Dualjet Hybrid

Suzuki Ignis

Ще один гібридний компакт-кросовер із Японії, але цього разу від Suzuki. За рахунок зв’язки економічного бензинового ДВЗ та електромотора ця модель споживає на 100 кілометрів шляху в економічному режимі лише 3,93-літра пального.

Skoda Octavia 2.0 TDI 115

Skoda Octavia 2.0 TDI 115

Єдиний представник дизельних двигунів у цьому рейтингу. Незважаючи на те, що крутний момент цього двигуна Octavia становить 300 Нм, це не заважає йому демонструвати паливну економічність, витрачаючи всього 4,06-літра «солярки» на 100 км.

Suzuki Celerio 1.0

Suzuki Celerio

Замикає цей ТОП компактна 5-дверна Suzuki, оснащена атмосферним бензиновим мотором. Так, він не може похвалитися високою продуктивністю, проте здатний вразити приголомшливою витратою – всього 4,07-літра на 100 км.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: