Названі 5 автомобілів з витратою палива до 5 літрів на 100 км

Підпишись на нас:

Паливна економічність автомобіля один із головних факторів, що впливає на вартість його утримання. З’ясувати, які сучасні машини здатні похвалитися найменшою витратою палива, вирішили журналісти британського видання «What Car?». У своєму рейтингу вони враховували результати тестів у реальних умовах.

Подробиці

Як відомо, автовиробники часом сильно занижують реальну витрату пального своїх моделей у паспортних даних, проте іноді трапляється і зворотна картина. У деяких випадках з’ясовується, що машини споживають набагато менше бензину або дизеля, ніж заявлено “на папері”.

Проведені випробування одержали назву True MPG. В рамках них тестувальники намагалися їздити найпопулярнішими сучасними автомобілями (віком до 5 років) максимально економічно.

Toyota Yaris Cross Hybrid

Toyota Yaris Cross Hybrid

Цей японський «роздутий» хетчбек виявився економічним сучасним авто з витратою палива в 3,91-літра на 100 кілометрів.

Toyota Yaris Hybrid

Toyota Yaris Hybrid

Компактна 5-дверка з «Країни Сонця, що сходить» виявилася трохи менш паливно-ефективною, ніж її родич із збільшеним кліренсом і пластиковим обважуванням по нижній кромці кузова. Витрата палива – 3,92 літра на 100 км.

Suzuki Ignis K12D 1.2 Dualjet Hybrid

Suzuki Ignis

Ще один гібридний компакт-кросовер із Японії, але цього разу від Suzuki. За рахунок зв’язки економічного бензинового ДВЗ та електромотора ця модель споживає на 100 кілометрів шляху в економічному режимі лише 3,93-літра пального.

Skoda Octavia 2.0 TDI 115

Skoda Octavia 2.0 TDI 115

Єдиний представник дизельних двигунів у цьому рейтингу. Незважаючи на те, що крутний момент цього двигуна Octavia становить 300 Нм, це не заважає йому демонструвати паливну економічність, витрачаючи всього 4,06-літра «солярки» на 100 км.

Suzuki Celerio 1.0

Suzuki Celerio

Замикає цей ТОП компактна 5-дверна Suzuki, оснащена атмосферним бензиновим мотором. Так, він не може похвалитися високою продуктивністю, проте здатний вразити приголомшливою витратою – всього 4,07-літра на 100 км.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: