ГоловнаДВЗЛуАЗ об'єднали з Volkswagen Golf: що з цього вийшло

ЛуАЗ об’єднали з Volkswagen Golf: що з цього вийшло

Українські водії полюбляють конструювати цікаві транспортні засоби. Для цього вони використовують всі можливі деталі та втілюють всі свої мрії.

Подробиці

Прикладом цього є публікація Євгена Середницького, що на сторінці у фейсбук похизувався цікавою машиною.

Позашляховик ЛуАЗ схрестили з Volkswagen Golf: що з цього вийшло

На фото зображено вітчизняний позашляховик ЛуАЗ «Волинь» з кузовом від Volkswagen Golf. Автомобіль зареєстровано в Полтавській області. Капот, радіатор та фари все вказує на те, що це ЛуАЗ «Волинь», а от кузов запозичений від Golf другого покоління. По фото видно, що кузов вкорочений. Корма авто прикрашена запасним колесом. В історії відомі випадки, коли умільці робили з “Волині” міні копії Mercedes-Benz Gelandewagen, а ось щоб ЛуАЗ схрестити з Volkswagen Golf – це дивина!

Позашляховик ЛуАЗ схрестили з Volkswagen Golf: що з цього вийшло

Volkswagen Golf II має систему повного приводу від Steyr-Daimler-Puch, довгохідну підвіску, збільшений кліренс (210 мм) та захист двигуна знизу. Взагалі з конвеєру вийшло 7735 авто моделі.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: