ГоловнаДВЗПотужний повнопривідний автомобіль українського виробництва для бригад енергетиків

Потужний повнопривідний автомобіль українського виробництва для бригад енергетиків

На заводі Спецтехніки Техкомплект виготовлено бригадний автомобіль на базі повнопривідного шасі 4х4 Iveco Daily 55 SW з дубль-кабіною на 7 пасажирських місць. Дані автомобілі придназначені для більшої мобільності енергетиків Закарпаття.

Потужний повнопривідний автомобіль українського виробництва для бригад енергетиків Транспорт зручний, багатофункціональний, надійний та місткий. У 2021 році велику партію даних авто придбано для приватної енергетичної фірми на західній Україні.
Транспортний засіб має подвійну кабіну базового шасі та вміщує 7 осіб. Кузов має достатньо місця для проведення ремонтних робіт, там розміщується стіл, комфортабельні сидіння, місце для робочого інвентаря та спецодягу.

Потужний повнопривідний автомобіль українського виробництва для бригад енергетиків
Бригадний автомобіль має додаткову установку – тягову електромеханічну лебідку. Авто оснащений 180-сильним дизельним двигуном та системою повного приводу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: