Власник Tesla, через схожість автомобілів відімкнув і виїхав не на своєму авто

Підпишись на нас:

Бували в вас такі моменти, коли ви підходили до іншої машини на парковці і усвідомлювали помилку лише коли коли функція дистанційного чи безключового доступу не спрацювала. Зі збільшенням кількості Tesla на вулицях, а також через їх схожість може виникнути зовсім не смішна ситуація. Наприклад власник Tesla у Ванкувері відімкнув не свій автомобіль і навіть встиг проїхати кілька миль по дорозі.

Подробиці

Імміграційний консультант Раджеш Рандев розповів виданню Canada’s Global News, що він хотів сісти в свою машину і виявив її припаркованою поряд з іншою Model 3 того ж кольору.

Рандев стверджує, що поспішав забрати своїх дітей зі школи, і йому вдалося відкрити двері не своєї Tesla за допомогою програми для смартфона. Він сів у електромобіль і поїхав. Лише по дорозі почавши підозрювати, що щось не так. Він помітив тріщину на лобовому склі, якої не було в його авто і помітив, що зарядний пристрій для телефону не там, де він залишив його.

Потім випадковий злодій отримав повідомлення з незнайомого йому номера із запитанням, чи їздить він на Tesla, і закликав його зв’язатися. Відправник, який, як ви, напевно, здогадалися, був справжнім власником веселої Tesla, очевидно, підгледів номер телефону Рандева в документі, який він роздрукував і залишив на сидінні власного автомобіля. Рандев пішов до школи, щоб забрати своїх дітей, а потім повернувся назад, щоб повернути машину її законному власнику.

«Ми обоє сміялися, і я також викликав поліцію», — сказав Рандев Global News . « Поліція сказала, що у них є моя заява, але вони не можуть дати мені номер справи, тому що нічого не сталося».

Він каже, що з тих пір звернувся до Tesla, щоб попередити їх про проблему, але не отримав відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: