ГоловнаАвтопригодиУ Львові машину забрали на штрафмайданчик через рекордну кількість штрафів

У Львові машину забрали на штрафмайданчик через рекордну кількість штрафів

Мешканець Львова виявився справжнім рекордсменом, але потрапив він не у найкращий рейтинг. Стало відомо, що львів’янин не сплачував штрафи за неправильне паркування майже рік і назбирав чималу суму штрафів.

Так у мережу потрапило відео, де на евакуатор грузять Peugeot 605 за рекордну кількість неоплачених штрафів. Порушник зібрав 79 штрафів на загальну суму 59 тисяч грн. На початку сума боргу складала 22 500 грн, але після тривалої несплати сума збільшилася до 59 000 грн.

Якщо порушник не забере свій автомобіль, то його продадуть на аукціоні. До кінця березня порушник може повернути своє авто, але йому доведеться до суми штрафу додати послуги евакуатора та зберігання авто на штрафмайданчику. У разі несплати штрафу Peugeot 605 продадуть на аукціоні.

Відомо, що станом на сьогодні у Львові є 116 правопорушників, що мають від 10 до 68 неоплачених штрафів. Загальна сума всіх штрафів львів’ян за паркування 1,3 млн грн.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: