ГоловнаПравилаЯкі категорії громадян можуть незабаром скористатися пільговим розмитненням

Які категорії громадян можуть незабаром скористатися пільговим розмитненням

В Україні очікуються зміни в розмитненні авто для окремих категоріїв водіїв. Автори законопроєкту запропонували дозволити пільгове розмитнення для учасників бойових дій та військовослужбовців. Цей законопроєкт вже розглядається слугами народу.
Таким чином учасники бойових дій зможуть ввозити на територію України один автомобіль для власних потреб. Але ці пільги не будуть розповсюджуватися на цивільних осіб, які постраждали від бойових дій.  У разі прийняття законопроєкту від сплати податків будуть звільнені власники статусу УБД, що забезпечували національну безпеку та оборону.

Але є обмеження, придбані авто не можна буде передавати третім особам протягом трьох років з моменту реєстрації. Якщо власником транспортного засобу буде порушено це обмеження, то йому доведеться здійснити необхідні митні платежі.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: