ГоловнаПравилаЧому в Україні заборонять евакуацію автомобіля

Чому в Україні заборонять евакуацію автомобіля

Приємна новина чекає на не дуже законослухняних водіїв – очікується заборона на евакуацію авто через неправильне паркування. Звісно, що це рішення буде діяти до закінчення воєнного стану.

Відповідний законопроєкт № 9092 подано до Верховної Ради. Таким чином урядовці хочуть зменшити незаконне вилучення авто, що стали частішими під час війни.
Як пояснюють автори законопроєкту, під час повітряної тривоги більшість водіїв вимушені залишати свої авто в неположених місцях. А повертаючись з укриття можуть спостерігати неприємну картину, коли їх авто грузять на евакуатор.

Зрозуміло, що кожен українець має надавати пріоритет власній безпеці, ніж дотриманню правил паркування. Ще одним фактором стало те, що інспектори з паркування можуть бути потрібні в критично важливій ситуації, а вони зайняті евакуюванням авто невинного водія.

Таким чином пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення і внести правки стосовно заборони на затримання транспортних засобів на території, де діє воєнний стан.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: