В Росії помітили нову важку бойову машину піхоти на платформі основного бойового танка Т-72

У російському Нижньому Тагілі була помічена нова важка бойова машина піхоти (БМП), яка, імовірно, базується на платформі основного бойового танка Т-72.

Підпишись на нас:

Короткий відеоматеріал, знятий поблизу випробувального полігону Уралвагонзаводу, де виготовляють російські танки Т-72, ​​Т-90 і Т-14 «Армата», викликав інтерес і припущення серед оборонних аналітиків.

Ця гусенична БМП схожа на БМП Т-15, але має іншу гусеничну базу з лише шістьма опорними колесами на борт, що контрастує з шасі Т-15 на платформі «Армата».

Розробка цієї нової броньованої машини, ймовірно, зумовлена ​​необхідністю масового виробництва важких БМП для постачання російським військовим силам. На полі бою бронетехніка стикається з безліччю загроз, а важка броня може забезпечити критичний захист для екіпажу.

Вибір шасі Т-72 відображає націленість російської оборонної промисловості на економічну ефективність, масштабованість і простоту обслуговування в умовах постійних економічних проблем.

«Вибір платформи Т-72 має сенс, враховуючи поточний стан російського ОПК», — прокоментував військовий аналітик. «Це забезпечує більш прості процеси виробництва та обслуговування, одночасно забезпечуючи необхідний захист у бойових сценаріях».

Поява цієї нової БМП підкреслює постійні зусилля Росії з розширення свого парку бронетехніки відповідно до вимог сучасної війни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: