Власник Volkswagen не замінював паливний фільтр 22 роки: що з цього вийшло

Підпишись на нас:

Майстри наголошують, що для справності автомобіля потрібно замінювати паливний фільтр раз на 2 роки, або після 30 тисяч кілометрів пробігу. Таким чином автомобіль буде довше служити власнику, що заощадить кошти на ремонт.

Однак не всі водії погоджуються з цією теорією,а тому намагаються максимально використати ресурс кожної деталі та запчастини. Днями мережу облетіла історія про те, як паливний фільтр не замінювали роками.

На сервіс kent.cars привезли Фольксваген Гольф 2002 року випуску з оригінальним паливним фільтром, який не змінювали протягом 22 років.

Звісно, що за довгі роки на деталі було чимало змін: папір всередині та бензин стали повністю чорними, а різкий запах збивав з ніг.

Працівники СТО наголошують, що такі експерименти не варто проводити, адже це зашкодить стану автомобіля. Фільтр очищає паливо від забруднень перед його подачею в систему впорскування. Забруднений фільтр може призвести до серйозних проблем з двигуном та значно знизити ефективність роботи автомобіля.

Для злагодженої роботи системи потрібно міняти паливний фільтр кожні 30 000 — 50 000 кілометрів пробігу або раз на 2-3 роки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: