Німеччина нарощує військову підтримку України: Patriot, Sonobot 5, WiSENT 1 MC і інше

Міністерство оборони Німеччини оголосило про нову серію значних пакетів військової допомоги Україні. Ця інформація про військову допомогу включає нещодавні поставки та майбутні зобов’язання, що підкреслює зобов’язання Німеччини підтримувати обороноздатність України.

Підпишись на нас:

За останні три тижні Німеччина поставила широкий спектр складної військової техніки. Серед цих поставок – зенітно-ракетний комплекс MIM-104 Patriot, який уже відомий своєю ефективністю в протиповітряній обороні. Крім того, Німеччина поставила 10 безпілотних надводні дрони Sonobot 5 і 30 розвідувальних БПЛА Vector, тим самим підвищивши можливості України у розвідці та розмінуванні.

Що стосується заходів протидії безпілотним літальним апаратам, то було доставлено 200 мобільних засобів перешкод для безпілотників, а також різні спеціалізовані транспортні засоби, включаючи броньовану евакуаційну машину Bergepanzer 2 і чотири танки-розміновувачі WiSENT 1 MC. Українські сили також отримали десять спеціальних броньованих автомобілів, ймовірно, позашляховики Toyota Land Cruiser 300 GXR, і два додаткових пікапи для транспортування.

Німеччина також відправила найважливіші товари для польових операцій, такі як 93 000 димових шашок і 10 000 детонаторів. Для покращення повітряного спостереження передано дві оглядові РЛС ТРМЛ-4Д. Щодо озброєння, то Україна отримала широкий асортимент стрілецької зброї та боєприпасів, зокрема 150 гвинтівок CR 308, 10 високоточних гвинтівок HLR 338, 250 кулеметів MG5 та 800 автоматів MK 556.

До складу важкої техніки також входять спеціалізовані боєприпаси для зенітних комплексів Gepard з 9 тис. 35-мм снарядів APDS-T, а також боєприпаси для танків Leopard 1A5. Німеччина відправила 55 000 155-мм снарядів, необхідних для артилерії, і 58 000 40-мм патронів для автоматичних гранатометів. Не забули про засоби зв’язку та нічного бачення: 39 терміналів Satcube та 150 окулярів нічного бачення надано українським силам.

Крім того, Німеччина взяла на себе нові зобов’язання щодо подальшого зміцнення української армії. Ці зобов’язання включають майбутню поставку ще чотирьох танків WiSENT 1 MC і трьох РЛС спостереження TRML-4D.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: