Автоексперт розповів, як знизити витрату палива на машині з АКПП

Автомобілі з автоматичними коробками передач історично споживають більше пального, ніж їхні механічні аналоги. Однак, з появою сучасних трансмісій, ситуація для "автоматів" покращилася. Проте, власники старих моделей АКПП все ще стикаються з цією проблемою. Експерт розкрив 5 простих способів, які допоможуть знизити споживання палива на таких авто.

Підпишись на нас:

По-перше, сучасні автомобілі часто мають опцію різних режимів їзди, включно з “економічним”. Перемикання на нього допомагає зменшити витрату пального, хоча і знижує чуйність автомобіля на натискання педалі газу. Крім того, намагайтеся підтримувати оберти двигуна нижче 2000-2500 оборотів на хвилину, уникаючи різких розгонів і гальмувань.

Планування маршруту так, щоб мінімізувати кількість зупинок на світлофорах, також є важливим кроком. Що менше ви зупиняєтеся і прискорюєтеся, то менше палива витрачається. На прямих ділянках дороги без світлофорів і перешкод корисно використовувати метод руху накатом. Це дозволяє двигуну працювати на мінімальних обертах, що значно економить пальне.

На трасі намагайтеся підтримувати швидкість 80-90 км/год. Якщо ваша автоматична коробка передач підтримує ручне перемикання, використовуйте цю функцію для підтримки оптимальної швидкості.

Застосовуючи ці прості стратегії, ви можете скоротити витрату палива на 20-25% порівняно зі звичайним стилем міської їзди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: