ГоловнаПорадиЧим небезпечна їзда на холостих обертах

Чим небезпечна їзда на холостих обертах

Водії між собою розводять баталії стосовно того, чи можна їздити на холостих обертах. Якби там не було, але цього неможливо уникнути, адже його приходиться використовувати найчастіше під час руху по місту.

Експерти сервісних центрів говорять, що холості оберти не впливають на знос двигуна більше, ніж робота в звичайному режимі. Проте зниження обертів двигуна вже є підставою для негативних змін.

Холості оберти можуть порушити стабільну систему змащування, стати причиною вібрацій, посприяти на електроживленння чи стати причиною для нестійкого згоряння суміші. Але об’єктивно оцінити негативний вплив на двигун складно. Гарантовано, що під час їзди на холостих страждає мастило, що може негативно вплинути і на сам мотор, адже під час зниження обертів мастило швидше засмічується відкладеннями.

Тому, якщо ви полюбляєте їздити на холостих, експерти рекомендують регулярно замінювати мастило. Це в будь-якому разі не зашкодить вашому транспортному засобу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: