ГоловнаАвтопригоди17-річний підліток знищив дорогий автомобіль батьків після того, як сів покататися на...

17-річний підліток знищив дорогий автомобіль батьків після того, як сів покататися на ньому без дозволу

Підлітки та потужні спортивні автомобілі часто дуже погано поєднуються, і минулого тижня в Нью-Джерсі це було продемонстровано в черговий раз.

Подробиці

17-річний хлопець розбив Chevrolet Corvette покоління C5 своїх батьків. Він не просто розбив його, а зробив непридатним до відновлення.

Аварія сталася приблизно о першій годині ночі 11 березня, невдовзі після того, як 17-річний юнак сів Corvette батьків і вирушив на «веселу прогулянку».

Департамент поліції міста Південний Брансвік зазначає, що неназваний водій-підліток їхав «надто швидко» по Georges Rd, коли він втратив контроль над потужним спортивним автомобілем і врізався в передню частину популярного гастроному. На щастя, молодий водій не постраждав під час аварії, але ця аварія завдала дуже багато шкоди оточуючим.

Зображення розбитого Corvette, опубліковані в Twitter, показують, що більша частина пошкоджень прийшлася на сторону водія спортивного автомобіля. Зовнішня обшивка дверей відірвана, а панель задньої частини повністю знищена. Заднє колесо з боку водія також сильно пом’ято під час аварії, і ми бачимо, що кришка борту також була висунута.

17-річний підліток знищив дорогий автомобіль батьків після того, як сів покататися на ньому без дозволу

Хоча передня частина Corvette не показана на цих зображеннях, можна з упевненістю припустити, що вона, а також три інші колеса також були пошкоджені, коли автомобіль переїхав через бетонний бордюр. Ймовірно, це також пошкодило важливі компоненти підвіски.

 

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: