ГоловнаВійськова технікаУкраїнська артилерія високоточними ударами знищує російські системи залпового вогню (відео)

Українська артилерія високоточними ударами знищує російські системи залпового вогню (відео)

Українські військові оприлюднили кадри, на яких українська артилерія високоточними ударами знищує російські самохідні реактивні системи залпового вогню «Ураган».

Подробиці

За даними OSINT-групи Ukraine Weapons Tracker, три російські реактивні системи залпового вогню БМ-27 «Ураган» 9П140 калібру 220 мм були знищені українською артилерією поблизу Новониканорівки Луганської області.

Артилерійський удар влучив у заховані в деревах важкі реактивні установки. БМ-27 «Ураган» — самохідна 220-мм реактивна система залпового вогню радянської розробки. Він був прийнятий на озброєння в 1975 році.

«Ураган» призначений для ураження групових цілей будь-якого типу, броньованої та броньованої техніки, військових і промислових оборонних об’єктів.

Команда дослідників блогу Oryx, яка збирала фото- та відеодокази втрат техніки з обох сторін конфлікту, нарахувала 49 пускових установок БМ-27 «Ураган» і 37 транспортерів-заряджувачів, які візуально підтверджено втраченими під час конфлікту.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: