ГоловнаБез категоріїTesla Model 3 встановили на колеса висотою 3 метри і спустили з...

Tesla Model 3 встановили на колеса висотою 3 метри і спустили з пагорба

Деякі люди полюбляють робити божевільні і безглузді речі заради переглядів YouTube. В одному з таких відео Tesla Model 3 встановили на колеса висотою 3 метри.

Подробиці

Відбулося це на каналі WhistlinDiesel, який спеціалізується на виконанні смішних трюків з автомобілями. Найчастіше результатом цих трюків є знищення задіяних автомобілів.

Деякі з найвідоміших подвигів команди включають встановлення на Dodge Challenger Hellcat колес для багі, розчавлення Nissan Skyline GT-R, заїзд на новенькому Mercedes-AMG G63 у глибоке болото.

Для свого останнього трюку Коді Детвілер і його команда взяли Tesla Model 3 і провели низку «тестів», щоб перевірити, наскільки вона витривала – наприклад, їздити на ній із затискачем для колеса, розрізати задні сидіння бензопилою.

Але головним моментом відео є те, що Model 3 отримує різке покращення кліренсу завдяки виготовленим зі сталі колесам висотою 3 метри. Мета цього експерименту – проїхатись догори ногами, не торкаючись дахом автомобіля землі.

Для того, щоб перевернути Model 3 на дах, потрібно було задіяти тяжку техніку. Після цього їздити на Tesla догори ногами було легко, за винятком того, що їм довелося робити це заднім ходом, щоб змусити автомобіль рухатися вперед.

Наприкінці кліпу Tesla просто спускається з пагорба на великих колесах і з великою швидкістю. Як ви розумієте, це не може закінчитися добре для авто. Ну головний результат цього божевільного експерименту – відео зібрало понад 2 мільйони переглядів менш ніж за 24 години.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: