ГоловнаЕлектроBMW встановить на панорамну кришу, лобове скло і капот авто напівпрозорі сонячні...

BMW встановить на панорамну кришу, лобове скло і капот авто напівпрозорі сонячні панелі

Згідно з повідомленнями ЗМІ, дослідники з Німецького аерокосмічного центру (DLR) виготовили із кремнію та германію (Si/Ge) прозору сонячну панель.

Подробиці

Дослідники заявили, що цей новий тип напівпрозорої технології сонячних панелей можна інтегрувати в різні об’єкти, такі як скляні навісні стіни будівель і вікон, люки транспортних засобів і теплиці для сільськогосподарської діяльності.

Наприкінці минулого року BMW Group подала заявку на патент з новим методом розміщення ультратонких сонячних панелей на криші автомобіля. Це, як очікується, покращить ефективність виробництва електроенергії та значно зменшить прохід світлового потоку в автомобіль.

Патент BMW Патент BMW

Ці нові сонячні панелі можуть встановлюватися на люк, переднє та заднє лобове скло і бічні скла. Вони вироблятимуть більше електроенергії та збільшать запас ходу електромобілів.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: