ГоловнаДВЗНовий великий кросовер Chery пристосований для «легкого бездоріжжя»

Новий великий кросовер Chery пристосований для «легкого бездоріжжя»

На цих фото можна знайти підтвердження того, що Chery позиціонуватиме цю модель не просто як міський кросовер, а модель для легкого бездоріжжя. Вперше на це натякнувши слоганом під час його анонсу – “Light off-road”. Тепер до цього слогану додалися зрозуміліші натяки.

Подробиці

Наприклад, на фото можна побачити, що TJ-1 взутий в грязьову гуму класу All-Terrain (A/T) з більш “зубастим” протектором. Такі шини найчастіше використовують для автомобілів, які їздять не тільки міськими дорогами з хорошим покриттям, але й відвідують бездоріжжя. Ще однією фішкою, якою китайці вирішили наділити свій крос, є напис “Привіт, власник!”, що проектується на поверхню із дзеркал заднього виду. Це має допомогти швидше знайти свій автомобіль у темний час доби.

Chery TJ-1

Є й додаткові фотографії інтер’єру кросовера. Почнемо з панелі приладів. Вона цифрова, маленька, позбавлена козирка. Загалом у найкращих традиціях китайського автопрому. Далі йде портретний екран мультимедійного комплексу. Він досить великий.

Chery TJ-1

Переміщуємося правіше і там встановлений ще один позашляховий атрибут — ручка для штурмана. Це ще раз наголошує на брутальному характері кросовера. А ось фізичних кнопок керування, за винятком, як на рульовому колесі, побачити не вдається, все керування, судячи з усього, відбуватиметься через дисплей мультимедійного комплексу.

Chery TJ-1

Технічних особливостей відомо небагато. Поки що повідомляється тільки те, що кросовер отримає два на вибір ДВС — на 1.6 і 2.0 літра. Обидва турбовані. Крім того, до асортименту увійде і гібридна установка, але пізніше. Автомобіль мають представити влітку поточного року, але про точну дату також нічого невідомо.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: