ГоловнаДВЗЕксперти розповіли, на яких АЗС українцям заправляють якісне пальне

Експерти розповіли, на яких АЗС українцям заправляють якісне пальне

На українському ринку зменшується об’єм фальсифікованого пального. У великих містах його взагалі майже немає, а от на маленьких АЗС все ще може траплятися неякісний продукт. Через це водіям радять заправлятися на перевірених АЗС, де ризик отримати підроблене пальне низький.

Як повідомляє Інститут споживчих експертиз на об’єм фальсифікатів вплинула війна. Адже через агресію частина дрібних міні-НПЗ припинила роботу. Тепер на АЗС торгують якісним пальним. “Самоварний” дизель, як стверджують експерти, пішла на продаж в дрібні регіональні мережі.

Для жителів невеликих селищ та міст рекомендують заправлятися не в дрібних точках, а проїхати лишні кілометри до авторитетних АЗС.

Нові ціни на бензин та дизель

Українським водіям потрібно очікувати на зміни в ціні. Як стверджують експерти, то вартість бензину буде падати. Справа в тому, що за останній тиждень оптові ціни стали меншим, а це сказується і на роздрібних цінах.

Наприклад, ціна на бензин А-95 впала на 1 грн/л, що приблизно становить 36 грн. Дизель коштує менше на 75 коп./л, що приблизно становить 34,75 грн.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: