ГоловнаПравилаШтраф за тріщину на лобовому склі: законно це чи ні

Штраф за тріщину на лобовому склі: законно це чи ні

У 2023 році українських водіїв можуть отримати штраф навіть за тріщини на лобовому склі. І хоча штрафи за це правопорушення незначні, але інколи покарання є несправедливим.

Штрафи за тріщини на лобовому склі

Згідно ч. 1 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення водій може отримати штраф у розмірі 340 грн за тріщину на лобовому склі. Тріщина прирівнюється до несправності транспортного засобу.

У разі повторного правопорушення водій може навіть лишитися без прав на термін від 3 до 6 місяців.

Проте звісно, що кожний закон має свої лазівки. Але у ч. 1 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення не йдеться про тріщини, тому штраф за цією статтею є незаконним.

Якщо вам все таки виписали протокол, то у вас є 10 днів, щоб його оскаржити. Сплата штрафу свідчить про вашу згоду з рішенням інспектора поліції та визнання власної провини. Пам’ятайте, що якщо вам випишуть за цією статтею повторний штраф, то у вас можуть відібрати посвідчення водія.

Хочемо наголосити, що водіям краще ознайомитися з всіма можливими правопорушеннями, щоб у майбутньому уникнути безпідставних штрафів.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: