ГоловнаВійськова технікаНа Волині створено бронеавтомобіль "Вовкулака"

На Волині створено бронеавтомобіль “Вовкулака”

“Вовкулака” допомагає бійцям тероборони оберігати наші північні рубежі. “Вовкулака” – це бронеавтомобіль власного виробництва волинських військовослужбовців. За основу бронеавтомобіля поклали БРДМ-2. Цікаво, що ці авто зупинили виробляти рівно 60 років тому.

Тому винахідливі українці вирішили дати БРДМ-2 друге життя. Спонсорували проєкт волонтери. Рідним в авто залишився лише бронекорпус, який трішки модернізували – зробили прорізи в бортах двері та приварили підніжки для комфортної посадки десанту. Башта “Вовкулаки” знята з трофейного російського БТР. Старенький двигун V8 замінили на більш економічний дизель від вантажівки Mercedes-Benz, від вантажівки також позичили коробку передач.

“Вовкулака” є дуже зручним та практичним для військових, на додаток бронеавтомобіль озброєний великокаліберним кулеметом.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: