ГоловнаДВЗVolkswagen Passat знімають з виробництва

Volkswagen Passat знімають з виробництва

Жахлива новина очікувала на шанувальників відомої моделі Volkswagen Passat. Компанія оголосила про завершення виробництва седана в Європі. У вересні поточного року компанія презентує нову модель в кузові універсал. Інформація надійшла до ЗМІ дійшла від голови Volkswagen Томаса Шефери. І хоча Volkswagen Passat був і є досить затребуваною машиною – він знімається з виробництва.

Про нову модель, яка замінить Passat відомо мало. Відомо, що виробництво Passat перенесуть із Німеччини до Словаччини. Цікаво, що до Словаччини також переїздить складання Skoda Superb, що в новому покоління буде представлена в кузові ліфтбек та універсал. Флагманська модель оновленої моделі Skoda буде доступна до продажу вже в кінці року.

Найцікавіше, що і Superb, і Passat в своєму сегменті були найбільш продаваним авто у 2022 році. І все таки моделі завершують своє існування. Проєктуванням нового покоління Volkswagen Passat займалася Skoda. Очікується, що модель матиме бензиновий та дизельний двигун.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: