ГоловнаПравилаШтраф у розмірі 8500 гривень без попередження: за що випишуть протокол на...

Штраф у розмірі 8500 гривень без попередження: за що випишуть протокол на дорозі

Водії знають, що за правилами дорожнього руху, всі пасажири автомобіля мають бути пристебнуті ременем безпеки. Мова не лише про пасажирів передніх сидінь, а й задніх в тому числі. У населеному пункті можуть не пристібатися ременем в тому разі, якщо хтось з пасажирів має інвалідність, що перешкоджає цьому. Не використовувати ремінь безпеки можуть пасажири оперативних транспортних засобів.

Раніше не використовувати ремінь могли водії таксі та інструктори автошколи, але зараз внесені зміни до ПДР. У разі перевезення дітей зростом до 145 см автомобіль має мати спеціальне автокрісло. Адже за це також може бути виписано окремий протокол.

Водіям нагадали про штрафи, які їх очікують в разі недотримання правил дорожнього руху:

  • при першому порушені – штраф у розмірі 510 грн.;
  • у разі ДТП – штраф у розмірі 2400-8500 грн.

Відповідальність за використання ременя в салоні авто лежить на водієві. Саме він буде сплачувати за непристебнутих пасажирів, наприклад, за 4 пасажира – штраф 2400 грн.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: