ГоловнаАвтопригодиБезпілотні таксі заблокували вулицю в Сан-Франциско

Безпілотні таксі заблокували вулицю в Сан-Франциско

Безпілотні таксі вже на всю працюють в американських містах. Проте не все так приємно, як може здатися на перший погляд. В Сан-Франциско два безпілотні таксі Cruise забарикадували проїзд через негоду.

Автомобілі компанії Cruise позиціонують себе, як революційні транспортні засоби з відмінним іміджем, проте вже не вперше їх авто створюють небезпечні ситуації на дорогах.

Неприємність сталася 22 березня 2023 року в Сан-Франциско після урагану. На дорогу повалило дерево, що пошкодило лінії електропередач. Рятувальники для ліквідації наслідків урагану встановити на місці пригоди стрічку, яка в свою чергу спровокувала збій в роботі безпілотних таксі.

Спочатку роботаксі Cruise намагалися проїхати через огородження, але штучний інтелект помітив перешкоду. Пізніше електромобілі зупинилися, заблокувавши дорогу.
Компанія Cruise прокоментувала інцидент та буде намагатися допрацювати цей момент в роботі свого винаходу.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: