ГоловнаДВЗВ Одесі помітили ексклюзивний Ferrari вартістю близько 1 мільйона доларів

В Одесі помітили ексклюзивний Ferrari вартістю близько 1 мільйона доларів

Парк елітних авто, що курсують дорогами України, поповнився “італійцем” за $1 000 000. Спорткар Ferrari SF90 Stradale засвітився в Одесі.

Деталі

Початкова вартість такого авто в найпростішій комплектації без додаткових опцій – $800 000. Одеський спорткар містить опціонний пакет Assetto Fiorano з підвіскою підвищеної жорсткості і меншою вагою (-30 кг).

В Одесі помітили ексклюзивний Ferrari вартістю близько 1 мільйона доларів (фото)

SF90 Stradale – найпотужніший представник “стайні” Ferrari, обладнаний трьома електродвижками сукупною потужністю 1 000 “конячок” і 4-літровим мотором V8 твін-турбо. Тривалість розгону з місця до 100 і 200 км/год. – 2,5 і 7,8 секунд відповідно, а гранична швидкість – 340 км/год.

В Одесі помітили ексклюзивний Ferrari вартістю близько 1 мільйона доларів (фото)

На електричній тязі спорткар здатен проїхати до 25 кілометрів включно.

Одеський SF90 Stradale – третій “Феррарі” цієї моделі в нашій країні. Обидва його “побратими” зареєстровані в Києві. Одне з цих авто також може похвалитися пакетом Assetto Fiorano.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: