ГоловнаДВЗНімецька тюнінг-студія Klassen планує подарувати Зеленському ексклюзивні авто

Німецька тюнінг-студія Klassen планує подарувати Зеленському ексклюзивні авто

Засновник і власник тюнінгової студії Пауль Классен заявив про готовність обдарувати Володимира Зеленського шикарними автомобілями для кортежу. Необхідна для цього умова – перемога України.

Подробиці

Дизайнер, який озвучив пропозицію, народився в Таджикистані, в 1991 році перебрався на ПМЖ до Німеччини, де через 10 років заснував назване на честь себе тюнінг-ательє Klassen. У 2004 році чоловік проспонсорував будівництво дитячого притулку у Вінниці.

Німецька тюнінг-студія планує ощасливити Зеленського ексклюзивними авто

Бізнесмен не сумнівається в перемозі України над Росією, підтвердженням чого є озвучений ним заклик починати збирати гроші на кортеж просто зараз.

Зазначимо, що авторитет Пауля у сфері тюнінгу в ФРН зашкалює. За інформацією німецьких ЗМІ, деякі з придуманих ним новацій є ексклюзивними. Підтвердженням креативності маестро є титульне фото до цієї публікації, на якому красуються творіння Классена.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: