ГоловнаВійськова технікаРезніков протестував БМП Marder

Резніков протестував БМП Marder

Глава оборонного відомства Олексій Резніков організував тест-драйв переданих німцями БМП Marder.

Подробиці

Після “покатушок” міністр назвав машини, що надійшли на озброєння ЗСУ, “чудовим прикладом німецької якості” і заявив про бажання якнайшвидше роздобути “для дресирування” Leopard. Чи входить у процес приручення броньованої “кішки” її годування яйцями по 17 грн за штуку, Резніков чомусь не уточнив.

Резніков протестував БМП Marder

Функціонер подякував причетним до передачі техніки німецьким чиновникам і всьому народу Німеччини загалом.

Хід випробування “куниць” відображено на опублікованому Резніковим відео. Загалом влада ФРН вирішила передати українським воїнам 40 одиниць Marder. Навчання екіпажів на німецьких полігонах стартувало 26 січня.

Резніков протестував БМП Marder

“Куниця” є продуктом творчості інженерів концерну Rheinmetall AG. Перша машина цієї моделі побачила світ у шістдесятих роках минулого століття. Озброєння БМП – 20-мм автоматична гармата RH 202 з патронами 20×139 мм та спарений з нею 7,62-мм кулемет MG3.

Екіпаж Marder – 3 людини. БМП здатна перевозити 7 піхотинців. Бойові місця командира і навідника розташовані в башті, механіка-водія – у передній частині корпусу зліва, якщо дивитися по ходу руху.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: