ГоловнаПравилаЯкий маневр на дорозі вважається найнебезпечнішим: його робить кожен водій

Який маневр на дорозі вважається найнебезпечнішим: його робить кожен водій

При спробі обговорити цю тему, більшість водіїв згадають такий маневр як обгін, і в цьому є частка правди. Однак найнебезпечнішим маневром експерти називають поворот наліво (при правосторонньому русі).

Подробиці

По статистиці, прорахунки водія саме при такому маневрі призводять до ДТП з високим показником смертності.

Перша причина при повороті наліво виїзд на зустрічну смугу руху обов’язковий і він завжди супроводжується високим ризиком не встигнути завершити маневр правильно.

Багато водіїв при такому повороті концентруються на зустрічному потоці, а пішохід, який перебігає дорогу, або якась інша перепона вже під кінець повороту можуть залишитись без уваги водія.

Ще одним важливим аспектом є оптична ілюзія, яка виникає коли ви довго дивитесь за потоком машин. Вам через деякий час може здатися, що цей потік рухається повільніше ніж є насправді, бо мозок через деякий час встигає звикнутися з цією «картинкою» і може ввести вас в оману.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: