ГоловнаВійськова технікаБронеавтомобіль українського виробництва витримав обстріл

Бронеавтомобіль українського виробництва витримав обстріл

Рівень захисту бронеавтомобілів знаходиться на максимально високому рівні, але у реальній війні навіть найсучасніші технології не можуть похвалитися міцністю. На передових позиціях ЗСУ стають понівечені і іноземні, і українські бронемашини.

Стало відомо, що на лінії фронту зазнав пошкоджень український бронеавтомобіль “Варта”, що належав підрозділу снайперів неподалік позицій Бахмута. Неподалік техніки розірвався снаряд і бронеавтомобіль загорівся. Незважаючи на це бійці залишилися неушкодженими та дісталися бази.

Бронеавтомобіль українського виробництва витримав обстріл

Бронетехніка “Варта” належить компанії “Українська бронетехніка”. Авто має повний привід, максимальну масу 17,5 т, екіпаж складається з 2 людей, десантний відсік розрахований 8 бійців та клас захисту STANAG 4569. Важливою доробкою є посилений протимінний захист з V-подібним днищем, що є важливою перевагою на фронті. Таким чином бронемашина витримує вибух до 6 кг у тротиловому еквіваленті.

Бронеавтомобіль українського виробництва витримав обстріл

Під капотом “Варти” знаходиться 380-сильний турбодизельний двигун Weichai разом із 9-ступінчастою МКПП.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: