ГоловнаАвтопригодиРаритетний 60-річний Chevrolet впав з високого автовозу

Раритетний 60-річний Chevrolet впав з високого автовозу

Це шокуюче відео, яке виявило видання Corvetteblogger, поширюється соціальними мережами. Воно починається досить невинно, показуючи транспортер, який повільно дозволяє кремовому Corvette 1962 року скочуватися на вантажно-розвантажувальну рампу вантажівки.

А що далі…

Однак, оскільки рампа була на невеликому зниженні, Corvette починає набирати обертів і незабаром чоловік, що знаходиться біля авто повністю втрачає контроль. Все, що водій автовоза може сказати: «О ні, ні, ні, ні, ні, ф*к», поки він безнадійно спостерігає, як Vette падає прямо з рампи.

Ймовірно, падіння спричинило значні механічні пошкодження Chevrolet. Якщо рама була зігнута, автомобіль може стати непридатним до пересування, поки його не відремонтують або не встановлять нову раму. Крім того, задній бампер і двері багажника також отримали пошкодження, і є висока ймовірність того, що життєво важливі компоненти підвіски також були знищені.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: