ГоловнаДВЗ«Заряджений» позашляховик Ford потужністю 500 сил вже в продажу

«Заряджений» позашляховик Ford потужністю 500 сил вже в продажу

Ford дивує новинкою, яка представлена у зарядженій версії. Оновлена модель з’явилася в знаменитому техаському ательє Hennessey звідки вже вийшла не одна модель компанії.

Заряджений позашляховик Ford потужністю 500 сил вже в продажу

Новинка Hennessey VelociRaptor 500 Bronco вже очікує на своїх власників у офіційних магазинах та дилерів. За автомобіль доведеться віддати чималу суму, адже вартісь доопрацювання моделі складає $28 950, а цілих $78 580 коштує база Ford Bronco Raptor на якій створюють Hennessey VelociRaptor 500.

Заряджений позашляховик Ford потужністю 500 сил вже в продажу

Потужність 3,0-літрового V6 твін-турбо складає 500 к.с. Саме про це говорить цифра в назві моделі. Піковий крутний момент збільшений до 745 Н∙м. Hennessey VelociRaptor 500 Bronco має покращену прохідність: 37-дюймові позашляхові шини, бампер зі сталі, розширювачі арок – все це максимально підняло міцність та надійність моделі. Салон має незначні зміни: килимки та обтяжка сидіння з логотипом Hennesseу.

Заряджений позашляховик Ford потужністю 500 сил вже в продажу

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: