ГоловнаДВЗПозашляховик Ford зробили схожим на Tesla Cybertrack

Позашляховик Ford зробили схожим на Tesla Cybertrack

Серед великої кількості автомобілів на цьогорічному автосалоні в Нью-Йорку є кілька дуже особливих і унікальних, таких як Hardman Label. Цей позашляховик на базі Ford F-150 має кузов, який міг би здивувати генерального директора Tesla Ілона Маска. Під своєю кутастою обшивкою він  є розкішним автомобілем із «сліпучою» комплектацією.

Подробиці

Відповідно до інформації, зібраної на виставці журналістом Майклом Готьє, Hardman — це позашляховик, «спроектований, розроблений і виготовлений у Сполучених Штатах». Це, звичайно, вірно щодо шасі та трансмісії, на яких він зроблений, але невідомо, де саме в Штатах відбувається проектування, розробка чи виробництво спеціального кузова.

Ford F-150  Hardman Label

Під капотом знаходиться 3,5-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом, який, за словами виробників Hardman, забезпечує «кращу потужність і паливну ефективність, а також більш екологічні викиди». Звичайно, там також зазначено, що Hardman важить 2620 кг, або приблизно на 45 кг більше, ніж звичайний F-150 з таким же двигуном.

Інтер’єр Hardman виглядає розкішно. Приладова панель така ж, як у звичайного F-150, і містить логотип Ford на кермі. Насичена коричнева шкіра та дерев’яне оздоблення приємні на дотик.

Усі чотири сидіння досить цікаво оздоблені, але задні мають регульоване підголів’я. Позаду розташований широкоформатний телевізор, який є ще одним доповненням. У дуже скупому рекламному матеріалі, наданому компанією, задні сидіння демонструють зовсім іншу конфігурацію. Тим не менш, самі сидіння виглядають досить комфортно навіть на фото з брошури.

Ford F-150  Hardman Label

Виробник каже, що початкова ціна Hardman Label становить 198 000 доларів, але вона може змінюватися залежно від опцій або конфігурації двигуна.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: