ГоловнаАвтопригодиМотоциклісту практично відірвало ногу після невдалого трюку інших байкерів

Мотоциклісту практично відірвало ногу після невдалого трюку інших байкерів

Ми можемо щодня бачити кадри мотоциклетних трюків, які закінчилися ДТП. Але в цьому кліпі постраждав хлопець, який не брав участі в виконанні яких-небуть трюків.

Подробиці

ДТП відбулося в Х’юстоні, штат Техас, минулої суботи, коли декілька мотоциклістів їде по автостраді. На відеозаписі, знятому з одного мотоцикла, ми бачимо двох молодиків, які стоять на своїх мотоциклах і падають. Далі один мотоциклів продовжує рух просто тручись об бетонну стіну загороди. Попереду, нічого не підозрюючи зупиняється байкер на ім’я Джастін.

Мотоцикл-втікач наздогнав і вдарив Джастіна з такою силою, що зламав кістку ноги в кількох місцях і розірвав шкіру та м’язи.

На нього чекають численні операції, місяці, якщо не роки реабілітації і він може ніколи більше не ходити нормально. Тому його родина створила кампанію по збору коштів на його відновлення і лікування.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: