ГоловнаДВЗЗнайдено культовий спорткар Pontiac з пробігом 1000 км

Знайдено культовий спорткар Pontiac з пробігом 1000 км

Неочікувана новина для автолюбителів США – знайдено Pontiac Firebird Trans Am 1979 року. Автомобіль має відмінний стан, здається, що він тільки вчора виїхав із заводу.

Подробиці

Довгі 44 роки авто припадало пилом в гаражі. На одометрі спорткару 1097 км.

Pontiac Firebird Trans Am

Лакофарбове покриття Pontiac Firebird має відмінний стан, рідна гума BF Goodrich Radial T/A розміром 225/70/15 та охайний салон дійсно роблять з моделі справжню «капсулу часу».

Pontiac Firebird Trans Am

Модель стала популярною в США завдяки кінострічці “Смокі та Бандит”. Pontiac Firebird був одним із жертв паливної кризи та нових екостандартів, тому ця модель є бажаним експонатом для будь-якого колекціонера.

Pontiac Firebird Trans Am

Під капотом суперкару знаходиться 6,6-літровий V8, що складає 220 к. с. Відомо, що 53 роки тому модель мала 370 к. с. Завдяки 4-ступінчастій механічній КПП суперкар розвиває швидкість 100 км/год за 6,7 секунди. На даний момент максимальна швидкість Pontiac Firebird становить 200 км/год.

Pontiac Firebird Trans Am

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: