ГоловнаДВЗУкраїнець запропонував лайфхак, що допоможе заощадити 1 200 євро на авто в...

Українець запропонував лайфхак, що допоможе заощадити 1 200 євро на авто в Німеччині

Німецький уряд з самого початку російського вторгнення прихистив безліч українських біженців. Влада допомагає і українцям, що були змушені покинути власні домівки, і тим, хто залишився в Україні.

Відомо, що багато наших громадян виїхали до Німеччини на власних автомобілях. Зараз в Німеччині діє пільговий період перебування авто з українською реєстрацією без офіційного оформлення, але це буде не вічно.

Саме тому наші співвітчизники придумують різні лайфхаки для комфортного перебування в чужій країні. Одним з таких поділився українець, що має в Польщі автостоянку. Він зазначає, що потрібно придбати авто з польською реєстрацією, яка не вимагає переоформлення. На такій машині можна їздити за дорученням.

Страховка в Польщі коштує 200 євро, а в Німеччині – 100 євро в місяць! Також різняться і ціни на техогляд. В Польщі його ціна 50 євро, а в Німеччині – 300 євро з попередньою підготовкою!

Саме тому рік на “польському” автомобілі буде коштувати на 1 200 євро дешевше, ніж на “німецькому”! Звісно, що вигода безсумнівна.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: