ГоловнаВійськова технікаСтуденти Львівщини створили повнопривідний багі для ЗСУ

Студенти Львівщини створили повнопривідний багі для ЗСУ

Львівські інженери поділилися світлиною нового повнопривідного багі “Гуркіт”, що було створено на базі вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Дану автівку цілеспрямовано створено для ЗСУ, щоб на бойових позиціях військові могли виконувати завдання.

 Студенти Львівщини створили повнопривідний багі для ЗСУ

7 місяців пішло на дану розробку, до неї приєднався весь студентський та педагогічний колектив училища. Учні вже мають досвід в даній сфері, але ця модель “Гуркіт” є найдосконалішою. Двигун у багі розташовано посередині, тому прохідність моделі підвищена, що зводить до мінімуму можливість перекидання. 

Багі трьохмісний, одне сидіння може займати горизонтальну позицію. Це продумана функція для транспортування поранених бійців. Авто є бойове, адже містить відсік для фіксації кулеметів. “Гуркіт” має високий кліренс, захищений безнобак, незалежну підвіску спереду та ззаду, дискові гальма по колу, вантажопідйомність, маневреність та інші переваги.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: