ГоловнаДВЗНазвано 4 популярні автовиробники, які роблять ненадійні автомобілі

Названо 4 популярні автовиробники, які роблять ненадійні автомобілі

На початку року авторитетне агентство J.D. Power опублікувало чергове дослідження надійності транспортних засобів (VDS або Vehicle Dependability Study 2023).

Подробиці

Автомобілі оцінювалися за традиційною для американських аналітиків схемою – кількістю технічних проблем у 100 автомобілів (Problems Per 100 Vehicles – PP100). Чим вище виявлявся показник PP100, тим нижчою була надійність машин тієї чи іншої марки.

Світові ЗМІ тоді розтиражували список брендів мас-маркету, які випускають найбезпроблемніші автомобілі. До них увійшли: Lexus (133), Kia (144), Chevrolet (162), Mitsubishi (167), а також Toyota, Mini та Nissan з однаковим показником PP100 у 170 балів.

Втім, практично ніхто не написав про те, хто розташований у нижній частині цього рейтингу (без урахування люксових брендів). А продукція цих марок дуже популярна не тільки на світовому ринку, але і в Росії.

Отже. До антирейтингу за кількістю несправностей несподівано увійшли такі компанії (барабанний дріб…): Ford (показник PP100 у його випадку становив 249 балів), що робить його найгіршим автобрендом за надійністю в масовому сегменті. На другому рядку за цим показником йде Volkswagen (216 – PP100), а трійку замикає Subaru (214 – PP100).

Що цікаво, у цей анти-топ примудрилася потрапити навіть Honda, автомобілі якої традиційно вважалися еталоном надійності (аналітики нарахували середню кількість проблем із машинами цієї марки у 205 несправностей на 100 авто).

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: