ГоловнаДВЗУнікальний кабріолет від Nissan помічено в столиці

Унікальний кабріолет від Nissan помічено в столиці

Рідкісний Nissan Murano Cross Cabriolet помітили на столичній вулиці. Незвичайна модель є чи то кросовером, чи то кабріолетом.

Автомобіль Nissan Murano у кузові кабріолет випускався протягом 2011-2014 років та був доступний виключно в другому поколінні. Всього відомо про 600 таких моделей, тому автомобіль можна вважати раритетом ХХІ століття. “Київський” Nissan випущено 2013 року.

Унікальний кабріолет від Nissan помічено в столиці

Nissan Murano CrossCabriolet має розкішний тканинний верх, передні двері єдині та подовжені на 200 мм. Габарити моделі співпадають з стандартним Nissan Murano 2011: 4825 мм у довжину при колісній базі 2825 мм.

Унікальний кабріолет від Nissan помічено в столиці

Кабріолет Nissan Murano є унікальною моделлю, адже запропонований в одній багато оснащеній версії. Автомобіль має електропривод та підігрів сидіння, навігацію, клімат/круїз-контроль, камеру заднього виду тощо.

Під капотом Nissan Murano Cross Cabriolet знаходиться 3,5-літровий 265-сильний V6, який працює у парі з варіатором. Всі кабріолети Nissan Murano є повнопривідними.Рідкісний Nissan Murano Cross Cabriolet помітили на столичній вулиці. Незвичайна модель є чи то кросовером, чи то кабріолетом.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: