ГоловнаДВЗЗа 60 000 долларів продають «капсулу часу» від Honda, яка проїхала 7000...

За 60 000 долларів продають «капсулу часу» від Honda, яка проїхала 7000 км

Як і багато інших японських спортивних автомобілів кінця 1990-х і початку 2000-х років, ціни на Honda S2000 різко зросли за останні роки, і цей екземпляр є одним із найкращих, які ми зустрічали.

Подробиці

S2000, про який йде мова, був виставлений на аукціон через Bring a Trailer і є просто зразковим варіантом, як для 2004 року. Він відразу привертає увагу завдяки обробці Suzuka Blue Metallic. Він належав одній сім’ї з першого дня продажу і проїхав лише 4400 миль (~7081 км). Він також має змінний жорсткий дах і продається з посібником з експлуатації, записами про обслуговування, чохлом для автомобіля і чистим звітом Carfax.

Не тільки екстер’єр автомобіля виглядає абсолютно незайманим, але і салон також. Сидіння, дверні панелі, панель приладів і боки трансмісійного тунелю прикрашають синя шкіра, яка виглядає так само чудово, як і коли автомобіль щойно вийшов з заводу. У салоні практично немає слідів зносу, а на шкіряних сидіннях є лише кілька складок.

Honda S2000 Honda S2000

З огляду на те, як мало автомобіль їздив і як добре він обслуговувався, не дивно, що двигун також виглядає абсолютно новим. Він також є одним із найкращих двигунів, коли-небудь створених Honda, об’ємом 2,2 літра з чотирьох циліндрів і потужністю 240 к.с. і крутним моментом 219 Нм.

Honda S2000

Наклейка на вікні автомобіля показує, що він був проданий за 33 290 доларів, коли він був новим, що приблизно еквівалентно 54 000 доларів сьогодні з урахуванням інфляції. Ставки на аукціоні досягли 60 000 доларів на момент написання статті.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: