Рейтинг найбюджетніших брендів за вартістю обслуговування їх автомобілів

Підпишись на нас:

Використання особистого автомобіля завжди пов’язане з високими витратами на його технічне обслуговування та ремонт. Втім, у випадку деяких брендів можна заощадити, не збільшуючи встановлені автовиробником інтервали. І пов’язано це, насамперед, з їхньою загальною надійністю, а також (іноді) наявністю розширеної гарантії.

Журналісти американського видання Hot Cars опублікували рейтинг найбюджетніших брендів за вартістю обслуговування їх автомобілів, а ми виділили серед них ті марки, які до офіційно представлені в Україіні.

Hyundai

Витрати на техобслуговування машин цієї корейської марки за 10 років, згідно з дослідженням, проведеним у США, становлять близько 8 тисяч 714 доларів. А найдешевшими в обслуговуванні є такі моделі, як Accent, Elantra і Veloster. У їхньому випадку за 10 років експлуатації доведеться витратити на ремонт менше 6 тисяч доларів.

Kia

Ще один представник корейського автопрому, відомий тим, що випускає надійні автомобілі та пропонує на них тривалішу гарантію, ніж більшість інших автовиробників. У середньому у власників Kia у США за 10 років йде на ремонт своїх машин 8 тисяч 442 долари.

При цьому найдоступнішими з погляду витрат на обслуговування в лінійці компанії є моделі Rio та Forte (Cerato). У випадку з першим за 10 років потрібно буде розщедритися на ремонт у середньому на 5 тисяч 741 долар, а з другим – на 5 тисяч 805 доларів.

Volkswagen

Згідно з аналізом, проведеним сервісом «RepairPal», автомобілі Volkswagen входять у топ 3 найдешевших у сервісному обслуговуванні. За десять років власники таких машин витрачають на ремонт до 8 тисяч 166 доларів.

Разом з тим, модель Golf в середньому протягом перших 10 років експлуатації вимагатиме витрат на технічне обслуговування у 5 тисяч 410 доларів, Jetta – у 5 тисяч 622 долара, а Passat – у 5 тисяч 659 доларів.

Далі у списку найдешевших в обслуговуванні автомобільних брендів розташувалися:

  • Mini – 8 тисяч 155 доларів за 10 років експлуатації;
  • Nissan – 8 тисяч 88 доларів за 10 років експлуатації;
  • Mazda – 8 тисяч 35 доларів за 10 років експлуатації;
  • Honda – 7 тисяч 827 доларів за 10 років експлуатації;
  • Mitsubishi – 7 тисяч 787 доларів за 10 років експлуатації;

І, нарешті, лідер – Toyota. За 10 років використання автомобілів цієї марки жителі США в середньому витрачають всього 5 тисяч 996 доларів, а найбюджетнішими в обслуговуванні є моделі Yaris та Corolla з 4 027 та 4 087 доларами середніх витрат за 10 років експлуатації відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: