ГоловнаДВЗКонкурент Hyundai Creta від Nissan: розкрито ключові деталі нового кросовера

Конкурент Hyundai Creta від Nissan: розкрито ключові деталі нового кросовера

Компанія Nissan, яка останнім часом серйозно розширила свою модельну лінійку в сегменті SUV, готує чергову новинку. У плани компанії входить як мінімум 2 нових «паркетника», які мають надійти у продаж ближче до 2026 року. Найближчою прем’єрою японців має стати компактний кросовер, який має конкурувати з бестселером Hyundai Creta.

Подробиці

Назва для автомобіля поки що не визначена, так що поки що проект проходить під кодовим позначенням P1311-N.

Про «технічну частину» також залишається лише здогадуватися. Втім, одне можна сказати точно, в основу невеликого паркетника Nissan ляже модульна платформа Renault CMF-B.

Конкурент Hyundai Creta від Nissan: розкрито ключові деталі нового кросовера

Новий кросовер, ймовірно, отримає дизайн, натхненний зовнішнім виглядом позашляховика Nissan Magnite. При цьому деякі елементи стилю модель може запозичити і новий Renault Duster.

Спочатку продавати новинку «Ніссан» будуть тільки з бензиновими двигунами, але згодом лінійка силових агрегатів кросовера розшириться гібридним і повністю електричним агрегатом.

Пропонувати нову модель Nissan мають намір як в Індії, так і на ринках інших країн. Про які саме ринки йдеться, поки що невідомо.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: