Культовий спорткар Dodge Viper зберігали серед мотлоху

Підпишись на нас:

В детейлінг студію звернувся водій, що має спорткар Dodge Viper в жахливому стані. Спеціалісти вважали, що робота над очищенням не займе багато часу, але це було не так.

Спорткар Dodge Viper RT10 вийшов з конвеєра в 1994 році. Протягом певного часу автівку не чіпали, а зберігали то на вулиці, то серед непотрібного мотлоху в гаражі. Після тривалого простою авто втратило свої первинні характеристики, а мотор і зовсім не бажав працювати.

Для фахівців це був виклик, адже відновити легендарний спорткар – справа честі. Для початку з авто зняли великий шар пилу, бруду та плісняви. В машині навіть завівся новий житель. Мишеня, яке створило собі там помешкання, було випущено в лісосмугу. Після маніпуляцій з мотором він нарешті запрацював.

Спорткар повернули власнику та наголосили на необхідності один раз в тиждень заводити двигун та проїхати хоча б кілька кілометрів. Також потрібно потурбуватися про чистоту в приміщенні, де зберігають авто. Адже без дотримання цих правил авто не буде довго «жити».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: